BARTON Consulting s.r.o.
Dozvědět se více... HLEDÁM PRÁCI
Dozvědět se více... NABÍZÍM PRÁCI
VOLNÉ POZICE

IT ANALYTIK

50 000 - 70 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, zajímavou a stabilní českou IT společnost se zaměřením na komunikační a informační technologie pro oblast zdravotnictví, telekomunikací, financí, logistiky a služeb, hledáme vhodného kandidáta na pozici IT Analytika, který se bude podílet na vývoji SW na zakázku.

Náplň práce
Jako člen analytického týmu se budete se účastnit vývoje software na zakázku ve všech fázích „výrobního“ procesu. Těžiště vaší práce bude příprava návrhů vybraných částí SW řešení na základě konzultací se zákazníkem ve formě analytické dokumentace (funkční specifikace, datový model, usecase). Nejprve se zkušenějšími kolegy, ale s ambicí převzít odpovědnost za vybrané části zákaznických řešení vznikajících v rámci našich projektů.
Nebudeme se z vás snažit udělat „všehoschopného všeuměla“, ale některým věcem se prostě nevyhnete. Budete první, kdo bude ověřovat, zda vámi navržené funkce byly vyvinuty v souladu se specifikací, řešit s vývojáři nečekané situace. Nevyhnete se spolupráci na tvorbě uživatelské dokumentace, zejména tehdy, kdy se bude rozhodovat o rozsahu kontextové nápovědy pro vámi navržené funkce a postupy. A nemine vás ani aktivní účast při akceptačních školeních zástupců zákazníka.

Požadujeme
• Komplexní analytické myšlení, proaktivní přístup k řešení problémů při návrhu a vývoji software
• Orientace v základních pojmech jako Requirement, Feature, Usecase, Data model, a jejich praktické použití při čtení a tvorbě strukturované analytické dokumentace
• Schopnost samostatně komunikovat se zákazníkem nad jeho požadavky
• Schopnost prezentovat výsledky své práce formou obhajoby navržených řešení internímu týmu i zákazníkovi (analytický workshop, školení uživatelů) a být otevřený hledání kompromisních řešení
• Ochota a schopnost podílet se rozvoji ne jen vlastních návrhů, ale i již existujících SW modulů
• Ochota a schopnost převzít odpovědnost za analytickou správu vymezeného funkčního celku informačního systému

Výhodou:
• Zkušenosti s nástroji Enterprise Architect, JIRA, Confluence, Subversion
• Zkušenosti s testováním softwarových aplikací a psaní uživatelských příruček
• Znalost a praktické použití SQL databází, tvorba dotazů a jednoduchých skriptů

Nabízíme
- zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní IT společnosti
- mzdové podmínky odpovídající praxi a znalostem
- systém volitelných zaměstnaneckých výhod
- možnost osobního i profesního růstu
- pohyblivou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené

Kontakt:
Jitka Panáková
+420 773 263 622
j.panakova@bartonconsulting.cz

V případě vašeho zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete svůj strukturovaný životopis na výše uvedenou e-mailovou adresu. Následně Vás budeme kontaktovat.

Zasláním svého životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním Vašich osobních dat společností BARTON Consulting s.r.o. za účelem zprostředkování zaměstnání ve smyslu zákona č.101/2000Sb. o ochraně osobních údajů, a to až do jeho odvolání písemnou formou.