BARTON Consulting s.r.o.
Dozvědět se více... HLEDÁM PRÁCI
NABÍZÍM PRÁCI
Dozvědět se více... VOLNÉ POZICE

Hledáte zaměstance?

Cílem společnosti Barton Consulting je poskytovat vysoce kvalitní služby v oblasti recruitmentu a přímého vyhledávání. Naší specializací jsou oblasti informačních technologií, financí a účetnictví. Více než 10 let zkušeností a stovky obsazených pozic jsou garancí vysoké kvality služeb, seniorského přístupu a rychlosti nalezení vhodných uchazečů.

Víme jak složité je dnes najít kvalitní a motivované odborníky…

Abychom mohli obsazovat zadané pozice v co nejkratším čase a udržovat vysokou kvalitu našich služeb, vyhledáváme zaměstnance pro úzkou skupinu partnerských společností působících na českém trhu. Nechceme soutěžit s velkými zavedenými agenturami v počtu obsazovaných pozic. Naší silnou stránkou je rychlost představení vhodných uchazečů, profesionální přístup a porozumění potřebám našich klientů pramenící z dlouhodobých zkušeností s obsazováním IT a finančních pozic. Naši klienti oceňují především pravidelnou a otevřenou komunikaci, okamžitou zpětnou vazbu, náš výběr uchazečů a jejich informovanost a připravenost na schůzky. Při vyhledávání uchazečů se neomezujeme pouze na inzerci a naši aktuální databázi. U všech pozic zároveň získáváme uchazeče na základě doporučení i metodou přímého oslovení. Žádnou z těchto služeb si neúčtujeme extra, jsou přirozenou součástí naší práce. Důležitá je pro nás rychlost obsazení pozice a spokojenost klienta. Proto vždy volíme ty metody, které jsou nejefektivnější...

Neváhejte nás kontaktovat…

Ať již hledáte agenturu, která zastřeší výběr všech IT a finančních pozic do vaší společnost nebo nejste spokojeni s kvalitou a rychlostí vašich současných dodavatelů, neváhejte nás kontaktovat. Velmi rádi se s Vámi osobně setkáme a prodiskutujeme možnosti našeho zapojení do řešení vašich současných náborových potřeb.

Kontakty

Jan Bílek
+420 777 051 116
jan.bilek@bartonconsulting.cz

Petra Bobková
+420 773 499 492
petra.bobkova@bartonconsulting.cz